profil člena

Jakub Zeman

Mobilní masér – na místě masáže se domluvíte

logo Taberna
Jakub Zeman

Členství v Taberně: od června 2020

Příběh

Jakub je tichý, nenápadný účastník snídaní… ovšem jeho potenciál v našem klubu je nepostradatelný. Nejen, že v případě potřeby přiloží ruku k dílu, když je někomu ouvej, ale také jeho znalosti a doporučení dodávají do klubu šťávu.

Jak se dostal vystudovaný kuchař, číšník k masážím?

Cesta byla delší než by se zdálo. Ve své stávající práci v gastronomii na něj kladeny vysoké nároky a ještě vyšší nároky na sebe kladl sám Jakub. To se časem začalo podepisovat i na jeho zdraví… Což časem uviděl i jeho šéf, který ho nekompromisně poslal na fyzioterapii, aby se napravil.

Vzhledem ke své práci pak fyzioterapii navštěvoval pravidelně, aby tělo dostalo co potřebuje. O účinky se pak začal zajímat čím dál tím více…

A co osud nechtěl, najednou přišla příležitost. Při jeho práci v hotelu se mohl účastnit tréninkových dní profi masérů…

A byl tu koníček, který jej bavit. Postupně si začal dodělávat různé potřebné kurzy. A tak se z jeho zábavy pro rodinu a známe v roce 2014 stalo nové povolání.

Dnes je Jakub jediný mobilní masér v Kroměříži, sbalí si potřebné pomůcky a navštíví Vás v pohodlí domova, kde po masáži jen usednete, ulehnete k TV a relaxujete, tak jak to má správně být.

Masážemi se zabývá již víc jak deset let. Při své práci pak využívá nejen naučené vědomosti, ale také praxi a proto každý klient dostane takovou masáž, kterou aktuálně potřebuje.

A co by Vám Kuba vzkázal?

Když má člověk vizi, tak překážky nejsou.

Jak jsem se stal členem Taberny

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This