profil členky

Jarmila Elznerová

Řídí a rozvíjí společnost Garde Clientela s.r.o.

Předsedkyně neziskové organizace Clientela z.s.

Je zapojená do několika dalších projektů: EMA data, Týden inovací, Začni správně

Příběh

Svůj první pohovor a taky poslední absolvovala v březnu 2008, ve třeťáku bakalářského studia. Začala pracovat jako obyčejný finanční poradce v jedné malé ostravské společnosti. Možnost pomáhat lidem ji nadchla už tehdy.

2013 se začala zaměřovat na firemní obchod, spolupráci s velkými i malými firmami a jejich podporou v oblasti financí a příspěvků zaměstnavatele.

V roce 2017 se rozhodla založit vlastní společnost Garde Clientela s.r.o., která se zaměřuje na finanční poradenství. Jarmila zde vede malý tým, který pomáhá klientům (jednotlivcům i firmám) v oblasti financí po celé naší republice.

Je předsedkyní neziskové organizace Clientela zapsaný spolek, kde společně s dobrovolníky rozvíjí povědomí o finanční gramotnosti a osobním rozvoji, vede vzdělávací semináře, přednášky, workshopy pro žáky, studenty, dospělé, zaměstnance i seniory. Realizuje několik vzdělávacích projektů.

Je zapojená do několika dalších projektů: EMA data, Týden inovací, Začni správně

Od roku 2019 pak rozvíjí projekt podnikatelských setkání pod názvem Taberna.

I přes pracovní vytíženost s podnikáním dostudovala bakalářské studium, pak i magisterské a ještě si v roce 2019 dodělala pedagogické minimum.

Do budoucna pak plánuje rozvoj a rozšíření projektů obou společností…

A něco ze soukromí? V roce 2016 se šťastně vdala. V roce 2020 se manželům Elznerovým narodila dcera. Plánují rozšíření rodiny a vlastní bydlení, nicméně podnikání a pomoc lidem jsou stále její vášní.

 

Jak jsem se stala členkou Taberny

K networkingových podnikatelským setkáním jsem se dostala úplnou náhodou. Jednou mne pozval můj, teď už bývalý šéf. Tehdy jsem to vůbec nepochopila. „K čemu to jako je dobrý?“ jsem si říkala.

Když jsem měla možnost účastnit se podruhé, už mi to smysl začalo dávat a dokonce se mi to zalíbilo. A protože všechny akce podobného typu byly hooodně daleko, tak jsem se rozhodla si to přiblížit a takové setkání organizovat.

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This