profil členky

Kateřina Tumová

tvoří nepostradatelnou část našich setkání. Její role je nejen obchodní, ale také zajišťuje vlastními silami občerstvení k našim snídaním… a ty pochutiny, kterými nás rozmazluje… jéééje…

logo Taberna
Kateřina Tumová

Členství v Taberně: od listopadu 2019

Příběh

Kaja začala spolupracovat ve financích již cca před 10ti lety, intenzivně se pak oboru financí začala věnovat v roce 2015, kdy absolvovala nutné certifikáty a licence. Její specializací jsou nyní úvěry a penzijka, ale dokáže zpracovat jakýkoliv finanční produkt či celé portfolio klienta.

Svou práci vykonává lidsky, empaticky a zodpovědně, některé příběhy klientů si bere za své a stůj co stůj hledá na trhu řešení. A co myslíte? Najde ho.

Jako lektor vede semináře v projektu „Život s penězi v kostce“, pomáhá s organizací „Vím, čím chci být?“ v rámci činnosti v Clientela z.s. Zajišťuje servisní dny pro Nestlé, Statutární město Olomouc a v Holešov.  

Mezi její záliby pak patří pěstování kytiček, pečení dortů a péče o zvířátka – mají doma malou zoo.

Její energie do života je neskutečná a ne nadarmo se ji mezi přáteli přezdívá Nesmrtelná teta.

Katčinou největší odměnou jsou pak spokojení klienti, kteří se často stávají i přáteli.

 

Jak jsem se stala členkou Taberny

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This