profil členky

Markéta Maloušková

Podporuje zdravý životní styl pomocí doplňků stravy Duolife.

Markéta Maloušková, žena s krásnou tváří, sympatická a velmi výstižná ohledně její profese – zdraví a kvalitní životní styl, to je tedy na první pohled její parketa. Nešetří chvály na výrobky i na firmu, se kterou už nějaký ten pátek úspěšně spolupracuje. Zdraví a kvalitu života by přála každému.

Více o sobě prozradila při podzimní procházce naší přívětivou Podzámkou, kam se ráda vrací, protože do Kroměříže jezdívala za babičkou, má na ni hezké vzpomínky…

Příběh

Po studiu na podnikatelské škole zavítala do rodinné firmy v oblasti stavebnictví, kde získala mnoho zkušeností i úspěchů. Ovšem daleko větší vášní se pro ni stal obor vnější i vnitřní krásy a zdraví. Zdraví přeci máme všichni jen jedno. Tak proč bychom si neměli dopřát to nejkvalitnější, co je na trhu k dispozici, a to ve velmi kvalitním obalu (jak já říkám) – skrze fajn lidi, profesionální tým vědců, kterým záleží na každém detailu, skrz víceúrovňový systém odměn, skrz osobnostní rozvoj, který je nedílnou součástí života úspěšných lidí.

Markéta má očividně lidi ráda a na kvalitě života jí opravdu záleží. Firma DuoLife se tedy stala její srdeční záležitostí a dokáže o ní a jejích produktech vyprávět celé hodiny, hodně času stráví na veletrzích a výstavách se stánkem zdraví zářícího široko daleko (tak jsem ji zažila na jedné z akcí, kde i můj muž podlehl kouzlu kvality produktů firmy, a tak máme i my doma příležitost dopřávat si tyto jedinečné skvosty zdravého životního stylu – fakt mi pomohly hýbnout se zdravím tím správným směrem, takže určitě můžu doporučit ;).

V současné době je pro Markétu nejaktuálnější budování pevných základů týmu, od kterého by v budoucnu mohla odjet třeba i na měsíc (myslím, že nemyslela na Měsíc) a tým by úspěšně fungoval dál. To se asi shodneme, že je v dnešní době velká výzva v jakémkoli oboru – to budování i to cestování. Markéta se ale nedá ničím odradit a neúnavně maká na svém poslání:

„Mým posláním je informovat každého o možnosti zvýšení kvality života.“

Něco ze soukromí se konečně dozvídám, až když pokládám otázku, na co je Markéta nejvíc hrdá, co se jí v životě podařilo: jsou to hezké vztahy v rodině s jejími dcerami. Jedna už je dospělá a druhá se k dospělosti blíží mílovými kroky. Má radost, že jim doposud dokázala vštěpovat hodnoty, aby byly kvalitními lidmi. Může se s nimi bavit o čemkoli, mohou si vzájemně důvěřovat a je to prý fajn s nimi trávit volný čas, rádi ho tráví aktivně třeba na výletech.

No a jaký život se chystá Markéta žít za 5 let? Určitě si přeje, aby měly dcery vystudováno to, co si přejí a doma se všichni rádi potkávali, protože chtějí a je to pro ně příjemné. Pracovně by ráda měla už méně nutné práce a mohla trávit ještě víc čas s rodinou, zatímco by sklízela plody úspěšného budování týmu, a tak by pomáhala ke zdraví a kvalitnímu životnímu stylu čím dál více lidem ještě s daleko větším dosahem než dnes.

A na závěr, co nás pojí, naše oblíbená Taberna. Na snídaně podnikavých lidí chodí Markéta ráda, protože to je vždy fajn atmosféra a inspirace od příjemných profesionálních lidí z různých oborů. Jak říká, není to přehlídka kravaťáků, ale pohodoví lidé, kteří tam mají každý své místo. Předávání vlastních zkušenosti, takové milé kafe. A rozloučíme se s Markét mottem:

„Člověk má právo žít kvalitní život. Být šťastný. Každý si to zaslouží.“

Jak jsem se stala členkou Taberny

O Taberně jsem se dozvěděla na FB, když na mě vyskočila její stránka. Na fotografiích jsem zahlédla jednu členku, kterou jsem potkávala na Astro festivalu v Otrokovicích a o setkávání podnikatelů jsem měla zájem, ale brzdily mě obavy z velmi formálních akcí, kde bych se necítila komfortně.

Naštěstí Astro festival probíhal hned víkend po tom, co jsem Tabernu zahlédla a byla jsem rozhodnutá, že se již zmíněné členky podnikatelského klubu zeptám, jak setkávání probíhá.

Shodou okolností na festivalu byla i zakladatelka Taberny Jája Elznerová a domluvily jsme se, že se na nejbližší akci dostavím jako host a zhodnotím, zda se mi bude snídaně líbit. Velmi mě překvapila kamarádská a pohodová atmosféra.

Profesionálně, ale nenásilně vedené setkání místních podnikatelů mě zaujalo natolik, že jsem se okamžitě stala členkou a jsem nesmírně ráda, že se po nucené pauze opět společná setkání obnovila.

Líbí se mi, že je každá snídaně jiná, vždy se dozvím zajímavé informace, popovídám si se členy a inspirujeme se navzájem svými zkušenostmi z různých oborů činnosti.

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This