profil členky

Markéta Maloušková

Podporuje zdravý životní styl pomocí doplňků stravy Duolife.

logo Taberna
Markéta Maloušková

Členství v Taberně: od října 2020

Příběh

Jak jsem se stala členkou Taberny

O Taberně jsem se dozvěděla na FB, když na mě vyskočila její stránka. Na fotografiích jsem zahlédla jednu členku, kterou jsem potkávala na Astro festivalu v Otrokovicích a o setkávání podnikatelů jsem měla zájem, ale brzdily mě obavy z velmi formálních akcí, kde bych se necítila komfortně.

Naštěstí Astro festival probíhal hned víkend po tom, co jsem Tabernu zahlédla a byla jsem rozhodnutá, že se již zmíněné členky podnikatelského klubu zeptám, jak setkávání probíhá.

Shodou okolností na festivalu byla i zakladatelka Taberny Jája Elznerová a domluvily jsme se, že se na nejbližší akci dostavím jako host a zhodnotím, zda se mi bude snídaně líbit. Velmi mě překvapila kamarádská a pohodová atmosféra.

Profesionálně, ale nenásilně vedené setkání místních podnikatelů mě zaujalo natolik, že jsem se okamžitě stala členkou a jsem nesmírně ráda, že se po nucené pauze opět společná setkání obnovila.

Líbí se mi, že je každá snídaně jiná, vždy se dozvím zajímavé informace, popovídám si se členy a inspirujeme se navzájem svými zkušenostmi z různých oborů činnosti.

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This