profil členky

Věra Valisková

osobní průvodce realitami

logo Taberna
Věra Valisková

Členství v Taberně: od listopadu 2019

Příběh

Členka Taberny, náš osobní průvodce realitami. S ní po boku nás totiž nikdo nenachytá a ona nám vždy ochotně poradí a pomůže.

Již v mládí měla jasno, chtěla se stát učitelkou. Vystudovala gymnázium a dle přání rodičů poslala přihlášky na VŠ politickou a medicínu a jak to tak bývá, tak byla přijata na obě školy.

Paní Věrka se rozhodla pro studium medicíny, kde vystudovala 2 ročníky. Na studiu si našla prvního manžela, přišla první dcera. S manželem se pak přestěhovala na Slovensko, kde strávila několik desítek let.

S přerušeným studiem se však nesmířila a tak se přihlásila na Pedagogickou fakultu v Nitře, kde získala titul Mgr. V rámci praxe, již pracovala jako skupinová vedoucí na místní ZŠ.

Po dokončení svého vysněného studia pak změnila zaměstnání a přijala místo jako tajemník OVSZM (Okresní výbor socialistického svazu mládeže) pro ZŠ a pak i pro SŠ. A co toto místo obnášelo? Jednoduše organizovala činnost pionýrských vedoucí. Dokonce se podílela na přípravách 30. výročí pionýrské organizace.

Na Slovensku ji pak zkřížil cestu druhý manžel a sním přišla i druhá dcera.

Přišla i změna pracovní pozice a tak přesídlila na ONV (Okresní národní výbor) – zde se starala o mládež a tělovýchovu. V tomto období ji zvolili za předsedu tělovýchovné jednoty.

V tomto období stále žila na Slovensku, začala se zabývat projektem poskytujícím informace pro mladé a na začátku devadesátých let se stála spoluzakladatelkou ZIPCEM (Sdružení informačních poradenských center mladých) na Slovensku.

Postupně se rozšiřovala celá síť těchto center. ZIPCEM SR se stal jako 1. členem ERYICA (Evropské sdružení). Pozici prezidenta setrvala až do stěhování do ČR. Na této pozici ji provázel i sekretář, který je do dnes rodinným známým.

Na konci devadesátých let, kdy zrušili její pracovní pozici na ONV se pak rozhodli přestěhovat zpět do rodného domu v Kroměříži. Sem se již stěhovala se třetím manželem, kterého potkala, kde jinde než na úřadě.

Začalo hledání vhodného zaměstnání. Po dlouhých 6-ti měsících bez práce si vymyslela tělovýchovné kurzy pod názvem „Redukční kurz“ – kde šlo o pravidelné intenzivní cvičení po dobu šesti týdnů. Využila tak své patnáctileté zkušenosti i certifikát Cvičitel tělovýchovy. Z tohoto kurzu se následně vyvinulo pravidelné cvičení pro ženy, které v Kroměříži můžete navštívit do dnes. Předcvičování později přenechává nejstarší dceři, která vede cvičení nyní.

Nakonec přijala pozici administrativní pracovnice v Realitní kanceláři Zvonek, její náplní práce bylo zpracování inzerce nemovitostí.

A tady začíná slibná kariéra profesionální realitní makléřky…

Příležitost na sebe nenechala dlouho čekat a již za tři měsíce přišla. Stávající makléři odjeli na dovolenou a naskytla se možnost ukázat, co v sobě Věrka skrývá. Téměř obratem prodala RD v Olomouci za 5 000 000,-Kč. Jen připomínám, že jsme na konci devadesátých let.

Do práce realitního makléře postupně zasvětila i obě dcery a po čtrnácti letech se společně rozhodly vyzkoušet si jaké to bude podnikat v realitách samy na sebe. Založily tak svou společnost Valisková.cz.

Po dalších čtyřech letech se pak rozhodly rozšířit se a vznikla další společnost Věra Valisková.

A v tomto složení fungují i dnes.

A jak je možné, že to tolik let funguje?

Nikdy klientům nelže, nevymýšlí si, udělá pro ně vše co je v jejích silách, aby byl klient spokojený. Klienti se vrací zpět sami nebo doporučují její služby svému okolí. Upoutá je nejen osobnost paní Věry, ale také její osobitý přístup ke své profesi.

A co by Vám vzkázala?

Nebojte se vyzkoušet si podnikání sám na sebe a splnit si tak své sny.
Dej vydělat, vyděláš.

Jak jsem se stala členkou Taberny

Moje seznámení s podnikatelskými snídaněmi? Pozval mě pan Kaliňák a líbilo se mi zůstat. Líbilo se mi prostředí a hlavně lidé, kteří se zde setkávali a nehleděli pouze na to, co z toho budou mít. O třetím setkání jsem se rozhodla, že pokud mne přijmou stávající členové, ráda se stanu členem.

Přechod do Taberny jsem přivítala a jsem ráda, že je zde pro kroměřížské podnikatele.

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This