profil členky

Zuzana Černá

Provozovatelka hotelů Lafresca a Bouček na náměstí v Kroměříži

logo Taberna
Zuzana Černá

Členství v Taberně: od listopadu 2019

Příběh

Jak jsem se stala členkou Taberny

O networking v Kroměříži se pokoušelo již mnoho podnikatelů, nicméně zřejmě až klub Taberna přišel na koncept, který si kroměřížští podnikatelé zaslouží.

Byla jsem u zrodu klubu – již na prvním oficiálním setkání – a příjemně mne překvapila možnost vyjádřit se k pravidlům klubu. Většina ostatních networkingových klubů má pevně zajetá pravidla, která se ohýbat nedají.

Klub Taberna je aktuálně jediným kroměřížským networkingovým úspěšným klubem a jsem velmi ráda, že jsem členkou. Díky paní Elznerové mám příležitost každý druhý pátek v měsíci načerpat inspiraci, spřátelit se s ostatními podnikateli a odpočinout si.

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This