profil členky

Zuzana Marešová

podpora podnikání a osobní rozvoj

logo Taberna
Zuzana Marešová

Členství v Taberně: od března 2021

Příběh

Dá se říci, že už od dětství se Zuzana zabývá lidským potenciálem. Většinu mládí strávila v Praze a okolí, působila ve vodáckém skautském oddíle (i jako oddílová vedoucí pro dívky ve věku 10-15 let). Při gymnáziu se věnovala zážitkové pedagogice, následně na vysoké škole prošla dva roky oboru psychologie – speciální pedagogika a prošla tréninkem na doučování dětí i dospělých s problémy v učení.

S nabídkou práce v zahraničí pro evropskou centrálu mezinárodní humanitární organizace si splnila nejeden sen o seberealizaci (efektivní pomoc lidem, poznávání různých míst, rozmanité pracovní projekty včetně práce v PR, v personálním oddělení nakladatelství, trénink v oblasti seberozvoje v USA apod.). Následně zpátky v ČR působila v personálním oddělení vzdělávací firmy, odkud nastoupila na dráhu mateřství a rodičovství, ze kterého už se do zaměstnání nevracela, ale vyrazila poznávat dobrodružnosti světa podnikání na vlastní pěst.

Obor seberozvoje a konzultace harmonie (nejen) práce, rodiny a seberealizace, to jsou její opravdu velké zájmy a silné stránky. Pár set lidí za ty roky v ČR i v zahraničí s díky vzpomíná, jak se po konzultacích osobního rozvoje jejich životy pěkně rozběhly tím správným směrem v souladu s osobním posláním, s rovnováhou práce nebo podnikání – rodiny – seberealizace i dobrovolnictví pro větší radost ze života.

V současné době (2021) se kromě rodiny (děti 11 let a 2 roky) věnuje zejména překladům vzdělávacích materiálů z angličtiny. Ovšem v Kroměříži si plní mnohá další přání (spolupůsobení u vzdělávacího a volnočasového centra Mozaika, spolutvoření podnikatelského klubu Taberna) a vytváření vlastního Klubu Seberozvoje. To, aby měli lidé šanci se svým potenciálem (skrytou duchovní nebo mentální silou) dělat něco opravdu efektivního, a tak postupně čím dál víc žít tak kvalitním životním stylem, jakým si přejí žít. A abychom měli lepší svět, ve kterém se dá žít radostněji.

Pro inspiraci občas publikuje články na vlastním blogu na webu www.zuzka-maresova.cz anebo na www.podnikavazena.cz/zuzana-maresova

Jak jsem se stala členkou Taberny

Vybrané články z blogu Taberna, podnikatelská setkání

Proč podnikatelská setkání speciál?

Proč podnikatelská setkání speciál?

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

Pin It on Pinterest

Share This