Proč podnikatelská setkání speciál?

autor: | 07.09.2022 | Ostatní

Již nějakou dobu jsem přemýšlela, jak naše společné setkání oživit, dát tomu šťávu… a pak mě to napadlo. Členové volali po nějakých vzdělávacích kurzech a seminářích a tak jsem na to přišla.

Alespoň jednou za měsíc mezi nás pozveme nějakého specialistu z venčí, který nás obohatí o jeho vědomosti a zkušenosti. Dodá nám podpultové informace a dodá nám čerstvou šťávu.

Jak to bude probíhat?

Hned ráno se zase společně s podnikateli zase sejdeme, ale tentokrát se k nám přidá i náš individuální specialista. Společně se krátce představíme, shrneme předcházející období a vypíchneme zajímavosti našeho podnikání. Náš specialista se tak seznámí se svým publikem a lépe se mu pak budou předávat informace, přizpůsobí to totiž nám posluchačům.

Termíny a témata speciálů můžete najít také na našem webu v přehledu událostí.

Už se na to moc těším a věřím, že i naši členové si atmosféru s nadšením užijí.

logo Taberna

Autor: Taberna

Pravidelná setkávání a poradenství. Naším cílem je rozvoj podnikání jednotlivých účastníků… Medailonky členů, pořádané akce, zajímavosti.
Medailonek: Jarmila Eleznerová

Medailonek: Jarmila Eleznerová

Jája Svobodová Elznerová (tak ji známe na Facebooku) – energická, krásná, profesionální, působivá, schopná a cílevědomá. To jsou všechno slova, která člověka napadnou, když se na Jáju podívá. Vždy perfektní a o několik kroků napřed, inspirací jak v módě, produktivitě i názory na práci a život.

číst více

Pin It on Pinterest

Share This